Biz Kimiz?
Securanking.com Türkiye'deki ve Avrupa ülkelerindeki güvenlik şirketlerinin bir arada yer aldığı geniş bir veri tabanını sektör temsilcilerine sunuyor. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde iş yapmak istediğiniz güvenlik şirketini farklı kriterlere göre arayarak iş birliği olanaklarını arttırabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olarak temsilcilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Temsilciliğiniz doğrulandıktan sonra yönetici tarafından onaylanacak ve firma bilgilerinizi tüm detaylarıyla sistemimize girebileceksiniz.

Sitenin gelişmiş arama bölümünü ise sadece 2 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Detaylı arama sayesinde istediğiniz kriterlere uygun firmayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Securanking.com sunduğu hizmetlerle güvenlik anlayışına yepyeni bir soluk kazandırarak sektöründe öncülüğü hedeflemektedir.

Misyonumuz:
Türkiye'deki ve Avrupa ülkelerindeki tüm güvenlik firmalarına ulaşmak ve onlara her zaman en iyi hizmeti vermektir. Hep daha iyisini hedefleyerek, kendimizi ve işimizi geliştirmek, kullanıcı isteklerini en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak, verdiğimiz kaliteli hizmet ile şirketimize olan güveni arttırmaktır.

Vizyonumuz:
Ziyaretçilerimizin ve firma temsilcilerinin en kolay yöntemlerle en iyi sonucu almaları için çalışıyoruz. Tüketici haklarına saygı temel prensibimizdir.

Firma Ünvanı:
Mustafa Osanmaz SecuRanking Yazılım Hizmetleri

Ticari Sicil Numarası: -

Adres: İstiklal Mah. 76020 Nolu Sk. No: 90 İç Kapı No: 2 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: +90 537 994 65 95

Elektronik Posta Adresi: info@securanking.com

Mersis Numarası: -

KEP Adresi: -